ERMAIL- Ryze Česká firma a dá se s ním vydělávat i na pláži. Tam se můžete zabývat nejen Emailingem ale také nabídkou placených dotazníků na průzkum trhu. Pokud se chcete u Ermailu registrovat vyplňte svůj email do pole Registrace a získáte tak 100 kč které se po potvrzení z vašeho emailu objeví na vašem účtu. Výhodou je rovněž funkce automatického odesílání emailů které v uživatelském rozhraní najdete také. Registrace.
                                   
KLIK MAIL- Klik Mail je výborný Emailing který má na svém účtu rovněž i klikačku. Firma sídlí na Slovensku a mohu je jen doporučit. Vám postačí držet se instrukcí které obdržíte do vaší schránky. Firma Klik Mail vyplácí od 10 eur a výše a rovněž užívají pro převod financí peněženku PayPal. Chcete li se zapsat pak máte možnost i u mne. Budu se tedy těšit, až mi dáte i ten svůj klik.
KLIKmail.sk - platíme za čítanie emailov
EMAILING.SK- Slovenská firma která nese toto výstižné jméno a platí odměnu za klik v eurech. Pokud se chcete zaregistrovat pak klikněte Zde. Dále pak na Zaregistrujte sa. Po otevření nového okna vyplňte váš email a požadované údaje. Dále pak na nápis Súhlasím s pravidlami. Emailing Sk vám poté na váš email zašle údaje pro přihlášení se do jejich systému. Tyto údaje si pečlivě uschovejte neboť Emailing Sk nezasílá placené zprávy na email ale najdete je ve vašem účtu.
Email Marketing $19/Month!
NO-MINIMUM.COM- Tato společnost je jednou z největších Emailingem se zabývajících se firem na světě a pokud se zapíšete garantuji vám, že nudit se rozhodně nebudete. Zasílají hodně placených emailů a mají rovněž spoustu jiných možností (jako klikání na reklamu) kde si můžete přijít na slušný obnos.
                                                                              
Vydělávat máte možnost ihned po kliku na nápis Join a vepsáním vašeho emailu ( nejlépe od Googlu) do políčka u nápisu Continue. Firma vám zašle email kde po kliku na odkaz vyplníte údaje o vás a také zaškrtnete které emaily vás zajímají. Po přihlášení se na účet klikem na MyAccount a vyplněním vámi zvolené přezdívky a hesla , můžete ihned začít vydělávat klikem na nápis Paid to Click. Své placené emaily najdete pod nápisem Inbox (Read Your Mail)
                                                                       
DONKEY MAILS- Tato Emailingová firma je dceřinou společností s No-Minimum.com. Takže kroky k registraci pro Emailing a také uživatelské rozhraní je velmi podobné. Postačí když po kliku na tento Link vepíšete svůj email do okénka Signup Today Continue. Firma vám pošle mail i s konfirmačním odkazem na který kliknete a vyplníte údaje o sobě a rovněž zaškrtnete všechny vaše zájmy.
                                                    
Poté se můžete zapsat se svými údaji ( Uživatelským jménem a Heslem) klikem na nápis Members umístěný v horní části stránky. Vaše emaily pak najdete pod nápisem Your Inbox a oblíbené klikání na reklamu se skrývá pod Paid2Click. U placených emailů je důležité vědět, že klikáme na link pod nápisem Paid Ad protože pouze tento klik vám přinese vaši zaslouženou odměnu. Přeji hodně štěstí a brzkou výplatu která se vyplácí přes PayPal od 1 Dolaru a výše. Tyto údaje zjistíte klikem na nápis Earnings Stats na vašem účtu.